Harmonogram szkoleń z aplikacji e-wniosekPlus oraz oświadczenia dla rolników i mieszkańców obszarów wiejskich na terenie powiatów województwa opolskiego


Harmonogram szkoleń z aplikacji e-wniosekPlus dla rolników i mieszkańców obszarów wiejskich na terenie powiatów województwa opolskiego

 

 

DATA SZKOLENIA

Godz.

Miejsce, dokładny adres

BP BRZEG

12.02.2018

10.00

Skarbimierz Osiedle, Ul. Parkowa 12, 49-318 Skarbimierz, Sala Urzędu Gminy Skarbimierz

14.02.2018

10.00

Pogorzela, 49-332 Olszanka, Gmina Olszanka, Świetlica Wiejska w Pogorzeli

15.02.2018

10.00

Lewin Brzeski, Rynek 1, 49-340 Lewin Brzeski, Sala Ślubów Urząd Gminy Lewin Brzeski

19.02.2018

10.00

Łosiów, ul. Główna 1,49-330 Łosiów, Sala konferencyjna OODR

20.02.2018

10.00

Grodków, ul. Warszawska 29, 49-200 Grodków, Sala Urzędu Gminy Grodków

23.02.2018

10.00

Lubsza, ul. Szkolna 4; 49-313 Lubsza, Gmina Lubsza, Gminny Ośrodek Kultury

26.02.2018

10.00

Czeska Wieś, 49-332 Olszanka, Gmina Olszanka, Świetlica Wiejska w Czeskiej Wsi

28.02.2018

10.00

Lewin Brzeski, Rynek 1, 49-340 Lewin Brzeski, Sala Ślubów Urząd Gminy Lewin Brzeski

02.03.2018

10.00

Grodków, ul. Warszawska 29, 49-200 Grodków, Sala Urzędu Gminy Grodków

05.03.2018

10.00

Skarbimierz Osiedle, Ul. Parkowa 12, 49-318 Skarbimierz, Sala Urzędu Gminy Skarbimierz

07.03.2018

10.00

Nowy Świat, 49-315 Mąkoszyce, Gmina Lubsza, Świetlica Wiejska Nowy Świat

12.03.2018

10.00

Przylesie, 49-351 Przylesie, Gmina Olszanka, Świetlica Wiejska w Przylesiu

15.03.2018

10.00

Szydłowice, 49-312 Szydłowice, Gmina Lubsza, Świetlica Wiejska w Szydłowicach

BP GŁUBCZYCE

21.02.2018

10.00

Urząd Miejski Kietrz, Sala konferencyjna

05.03.2018

10.00

Dom Ludowy w Lisięcicach

09.03.2018

10.00

Urząd Gminy w Branicach

14.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Baborowie

BP Kędzierzyn- Koźle

26.02.2018

10.00

Dom Kultury, ul. Kozielska 3 w Polskiej Cerekwi

01.03.2018

10.00

Zespół Szkół w Komornie, ul. Harcerska 81

05.03.2018

10.00

Sala Spotkań, ul. Wyzwolenia 67 w Pawłowiczkach

06.03.2018

10.00

Sala Posiedzeń Urzędu Gminy, ul. Wojska Polskiego 12 w Bierawie

07.03.2018

10.00

Dom Kultury, ul. Leśna 62 w Trawnikach

09.03.2018

10.00

Gminny Ośrodek Kultury, ul. Planetorza 30 w Cisku

BP KLUCZBORK

27.02.2018

10.00

Restauracja & Hotel JOANNA, Ligota Górna 1

05.03.2018

10.00

Urząd Gminy Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 99A

06.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Wołczynie, Wołczyn, ul. Dworcowa 1

09.03.2018

09.00

Urząd Miejski w Byczynie, Byczyna, ul. Rynek 1

12.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Kluczborku Sala UM

BP KRAPKOWICE

06.03.2018

10.00

Starostwo Powiatowe w Krapkowicach

07.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Zdzieszowicach, Sala Urzędu Gminy

09.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Strzeleczkach, Sala Urzędu Gminy

12.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Gogolinie, Sala Urzędu Gminy

13.03.2018

10.00

Gminny Ośrodek Kultury w Walcach

BP NAMYSŁÓW

05.02.2018

17.30

Kamienna, Sala Wiejska

05.02.2018

19.30

Rychnów, Sala Wiejska

12.02.2018

17.30

Woskowice Małe, Sala wiejska

12.02.2018

19.30

Igłowice, Sala Wiejska

15.02.2018

17.30

Kowalowice, Sala Wiejska

16.02.2018

10.00

Urząd Gminy w Namysłowie, sala urzędu gminy

19.02.2018

10.00

Zebranie Zrzeszenia Plantatorów Buraka (Restauracja Dworek Różany)

19.02.2018

17.30

Smarchowice Małe, Sala Wiejska

19.02.2018

19.30

Objazda, Sala Wiejska

22.02.2018

13.00

Wilków, Koło Łowieckie Łoś

26.02.2018

17.30

Ligota Książęca, Sala Wiejska

26.02.2018

19.30

Krasowice, Sala Wiejska

28.02.2018

10.00

Urząd Gminy Świerszczów, sala urzędu gminy

02.03.2018

10.00

Urząd Gminy w Namysłowie, sala urzędu gminy

05.03.2018

17.30

Bukowa Śląska, Sala Wiejska

05.03.2018

19.30

Baldwinowice, Sala Wiejska

13.03.2018

17.00

Urząd Gminy Pokój, Sala Urzędu Gminy

14.03.2018

17.00

Urząd Gminy Domaszowice, Sala Urzędu Gminy

15.03.2018

17.00

Urząd Gminy Wilków

16.03.2018

17.00

Dabrowa, sala wiejska

BP NYSA

01.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Paczkowie sala nr 12

02.03.2018

15.30

Szkoła Podstawowa w Nowym Świętowie

05.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Skoroszycach

06.03.2018

10.00

Urząd Miejski w Nysie , Sala nr 200

09.03.2018

10.00

Sala kinowa „Podzamcze” w Otmuchowie

14.03.2018

10.00

Gminny Ośrodek Kultury w Korfantowie

BP OLESNO

06.03.2018

10.00

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Rudnikach

09.03.2018

10.00

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Gorzowie Śląskim

12.03.2018

10.00

Gminny Ośrodek Informacji, Kultury i Czytelnictwa w Zębowicach

14.03.2018

10.00

Sala Wiejska przy Urzędzie Gminy w Radłowie

16.03.2018

10.00

Miejski Dom Kultury w Oleśnie

BP OPOLE

26.02.2018

10.00

Łubniany ŁOK, ul. Opolska 49,  (dla rolników z gminy Murów i Łubniany)

27.02.2018r.

10.00

Dobrzeń WLK., GOK sala kinowa, (dla rolników z gminy Dobrzeń i Dąbrowa)

28.02.2018r.

10.00

Komprachcice, SOK ul. Niemodlińska 2a, (dla rolników z gminy Prószków i Komprachcice)

01.03.2018r.

10.00

Popielów, Samorządowe Centrum Kultury, ul. Powstańców 34, (dla rolników z gminy Popielów)

05.03.2018r.

10.00

Świetlica przy OSP Grabin ul. Nyska 80, (dla rolników z gminy Niemodlin i Tułowice)

06.03.2018r.

10.00

Chrząstowice, Klub Samorządowy ul. Dworcowa 1,  (dla rolników z gminy Prószków i Komprachcice)

13.03.2018.r.

10.00

Opole ul. Wrocławska 170, (dla rolników z gminy Opole)

14.03.2018 r.

10.00

Ligota Turawska,  sala OSP, (dla rolników z gminy Turawa i Ozimek)

BP PRUDNIK

27.02.2018

10.30

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku

Ul. Batorego 10

28.02.2018

10.00

Gminny Ośrodek Kultury w Białej

28.02.2018

13.00

Gminny Ośrodek Kultury w Lubrzy ul. Wolności 73

BP STZRELCE OPOLSKIE

12.03.2018

10.00

Ratusz Strzelce Opolskie

14.03.2018

10.00

Urząd Gminy w Leśnicy

16.03.2018

10.00

Urząd Gminy w Jemielnicy

         

      Harmonogram szkoleń będzie na bieżąco uaktualniany