Niedziela, 28 maja 2017 r, 148 dzień roku

KALENDARIUM


Reklama w serwisie Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego


Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oferuje wszystkim zainteresowanym podmiotom dostępne formy reklamy w serwisie oodr.pl


Full banner
graficzny prostokąt reklamowy o maksymalnych rozmiarach 730 x 90 pixeli, usytuowany centralnie na dole strony, animowany lub statyczny, zawierający tekst reklamowy lub grafikę o maksymalnej pojemności do 60 kB,

Banner
graficzny pionowy prostokąt reklamowy o rozmiarach 540 x 25 pixeli, usytuowany w centralnym miejscu pod artykułem umieszczonym na stronach oodr.pl o maksymalnej pojemności 20kB.

Button
graficzny kwadrat reklamowy o rozmiarach 180 x 400 pixeli, usytuowany po prawej stronie pod kursami walut animowany lub statyczny, zawierający tekst reklamowy lub grafikę o maksymalnej pojemności 50 kB.

Scraper
graficzny prostokąt reklamowy o rozmiarach 540 x 40 pixeli, usytuowany na górze w centralnym miejscu pod nagłowkiem działu, zawierający grafikę reklamową o maksymalnej pojemności 40kB.

Link reklamowy
graficzny prostokąt reklamowy o rozmiarach 540 x 25 pixeli, usytuowany w centralnym miejscu pod artykułem umieszczonym na stronach oodr.pl o maksymalnej pojemności 20kB.

Artykuł Sponsorowany *
umieszczony jest jako pierwsza wiadomość w wybranym dziale portalu przez cały czas emisji. Zastrzegamy sobie prawo do oznaczenia tekstu nagłówkiem "Tekst Sponsorowany" lub "Artykuł Sponsorowany".

Popup pływający
graficzny element reklamowy o rozmiarach 180 x 250 pixeli, element pojawiający się na kazdej stronie, pływający czyli po 10 sekundach element przesuwa się na dół strony gdzie zatrzymuje się, o maksymalnej pojemności 40kB.

Badania ankietowe
Ankieta/sonda dotycząca produktu czy firmy zamieszczona na stronach portalu w formie aktywnych 5-ciu odpowiedzi po kliknięciu w odpowiedz - zapytanie - w ankiecie blokowana jest mozliwosc ponownego oddania głosuCennik emisji miesięcznej
Emisja miesięczna to ok. 50 tys wyświetleń modułu

Rodzaj reklamy
Cena
Banner
350
Button
300
Scraper
320
Link reklamowy
130
Artykuł Sponsorowany
500
Popup pływający
400
Badania ankietowe
350


W cenę emisji wliczone jest wykonanie reklam na podstawie materiałów elektronicznych Reklamodawcy.

Uwaga. Przy podpisaniu umowy na okres 6-12 miesięcy istnieje możliwość negocjacji cenowych w zależności od wielkości zamówienia rabaty do negocjacji. Podane ceny są cenami netto (bez podatku VAT 22%)

* Artykuł sponsorowany składa się z treści - strona maszynowa formatu A-4 oraz maksymalnie 2 zdjęć. Po upływie tygodnia artykuł sponsorowany przenoszony jest do działu PUBLIKACJE > ARTYKUŁY SPONSOROWANE portalu oodr.pl

Statystyki
Każda forma reklamy posiada szczegółowe statystyki. Zliczające ilość kliknięć i wyświetleń. Dodatkowo posiada możliwość ustalenia limitu kliknięć.


Kontakt w sprawie reklam
i artykułów sponsorowanych
e-mail: reklama@oodr.pl


NONEZobacz nasze fotografie
PowiększenieSubskrypcja e-mail
Chcesz otrzymywać najnowsze informacje? Podaj swój e-mail


Jeżeli widzisz błąd, napisz
Aktualizacja: 21-12-2007, 12:34:19
Copyright © 2000-2016 OODR Łosiów
Informacje telefoniczne: 77 412 53 80

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi     Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa     Agencja Nieruchomości Rolnych     Agencja Rynku Rolnego     Samorząd Województwa Opolskiego     Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego     Główny Inspektorat Weterynarii     Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa     Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Statystyka: 12 miesięcy, dzisiaj: 426
Użytkowników online: 11


Zamknij