Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego informuje, że z dniem 25 maja 2018 roku obowiązuje zaktualizowany Regulamin i Polityka prywatności serwisu internetowego www.oodr.pl.

 

Wprowadzone zmiany uwzględniają przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (tzw. RODO).

 

Aby świadczyć usługi na www.oodr.pl, przetwarzamy Państwa dane osobowe (np. adres e-mail oraz inne dane, podane w formularzach). Przypominamy, że korzystanie z naszych usług i podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wycofania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Nie udostępniamy danych osobowych podmiotom zewnętrznym.

 

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu e-mailowego z Administratorem danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, którego reprezentuje Inspektor Ochrony Danych w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego, 49-330 Łosiów, ul. Główna 1, tel. 77 44 37 139, e-mail: iod@oodr.pl