Strona Główna / Agroinfo / Ogólnopolski konkurs „Najlepszy przetwórca ekologiczny”

Ogólnopolski konkurs „Najlepszy przetwórca ekologiczny”

15 czerwca 2022 17
REKLAMA

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego zapraszają do udziału w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „NAJLEPSZY PRZETWÓRCA EKOLOGICZNY”.

W celu dokonania zgłoszenia przetwórni ekologicznej do konkursu „Najlepszy Przetwórca Ekologiczny” w 2022 r., należy pobrać na dysk formularz zgłoszeniowy (dokument do pobrania zamieszczono poniżej). Formularz w formacie „pdf” należy wypełnić komputerowo i wydrukować. Następnie we wszystkich stosownych miejscach należy złożyć podpisy i „skan” całości dokumentu przesłać na adres: a.sliwa@cdr.gov.pl.

W przypadku uznania za stosowne, można do wysyłanego zgłoszenia dołączyć zdjęcia lub inne dokumenty. Jeżeli pole tekstowe w którymś z punktów, okaże się niewystarczające do uzasadnienia, dopuszczalne jest dołączenie do formularza zgłoszeniowego dodatkowego pliku tekstowego, ze stosownymi wyjaśnieniami. Należy w tym przypadku wyraźnie zaznaczyć – którego punktu dotyczą dodatkowe opisy.

Źródło:
Centrum Doradztwa Rolniczego


Pliki do pobrania
Regulamin konkursu Formularz zgłoszeniowy

Źródła
  • http://cdr.gov.pl/

  • Renata Huk Główny Doradca Dział Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska 774437137
    Data publikacji: 15 czerwca 2022 Wyświetlenia: 465