Kontakt

Dodaj mapy Google w ustawieniach witryny
logo

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Adres: Główna 1
49-330 Łosiów

NIP: 747-10-02-433
skrzynka epuap /OODR_Losiow/SkrytkaESP

Działy

Administracyjno-Gospodarczy gospodarczy@oodr.pl 774437118
Bezpieczeństwo i Higiena Pracy bhp@oodr.pl 774437103
Bezpieczeństwo Informacji, Zarządzanie Kryzysowe i Sprawy Obronne iod@oodr.pl 774437147
Ekonomiki i Zarządzania Gospodarstwem Rolnym ekonomika@oodr.pl 774437141
Kadr i Organizacji Pracy kadry@oodr.pl 774437108
Księgowości ksiegowosc@oodr.pl 774437116
Laboratorium laboratorium@oodr.pl 774437132
Metodyki Doradztwa, Szkoleń i Wydawnictw szkolenia@oodr.pl 774437151
Rolnictwa Ekologicznego i Ochrony Środowiska ekologia@oodr.pl 774437130
Rozwoju Obszarów Wiejskich row@oodr.pl 774437143
SIR sir@oodr.pl 774437145
Technologii Produkcji Rolniczej i Doświadczalnictwa agrotechnika@oodr.pl 774437128
Teleinformatyki informatyk@oodr.pl 774437121
Wydawnictw inte@oodr.pl 774437144

Znajdź doradcę

Opole Nysa Namysłów Kluczbork Olesno Strzelce Opolskie Krapkowice Kędzierzyn-Koźle Głubczyce Prudnik Brzeg
Kliknij w powiat aby wywietlić dane kontakwowe.
OODR Łosiów

Telefon: 77 443 71 00

E-mail: sekretariat@oodr.pl

Adres: Główna 1
49-330 Łosiów

Brzeg PZDR Brzeg

Telefon: 774 437 104

E-mail: brzeg@oodr.pl

Adres: Główna 1, Łosiów

Głubczyce PZDR Głubczyce

Telefon: 774 852 750

E-mail: glubczyce@oodr.pl

Adres: Powstańców 4, Głubczyce

Kędzierzyn Koźle PZDR Kędzierzyn-Koźle

Telefon: 774 835 049

E-mail: kedzierzyn-kozle@oodr.pl

Adres: Kozielska 14a, Kędzierzyn-Koźle

Kluczbork PZDR Kluczbork

Telefon: 774 142 301

E-mail: kluczbork@oodr.pl

Adres: Żeromskiego 3b/12, Kluczbork

Krapkowice PZDR Krapkowice

Telefon: 774 661 960

E-mail: krapkowice@oodr.pl

Adres: Kilińskiego 1, Krapkowice

Namysłów PZDR Namysłów

Telefon: 774 102 425

E-mail: namyslow@oodr.pl

Adres: Dubois 3, Namysłów

Nysa PZDR Nysa

Telefon: 774 331 127

E-mail: nysa@oodr.pl

Adres: Marcinkowskiego 1, Nysa

Olesno PZDR Olesno

Telefon: 343 584 031

E-mail: olesno@oodr.pl

Adres: Dworcowa 1a, Olesno

Opole PZDR Opole

Telefon: 774 575 650

E-mail: opole@oodr.pl

Adres: Wrocławska 107, Opole

Prudnik PZDR Prudnik

Telefon: 774 369 370

E-mail: prudnik@oodr.pl

Adres: Plac Szarych Szeregów 5, Prudnik

Strzelce Opolskie PZDR Strzelce Opolskie

Telefon: 774 618 918

E-mail: strzelce-opolskie@oodr.pl

Adres: ul. Gogolińska 2a, Strzelce Opolskie

Oddziały Terenowe

Brzeg PZDR Brzeg brzeg@oodr.pl 774437104
Głubczyce PZDR Głubczyce glubczyce@oodr.pl 774852750
Kędzierzyn Koźle PZDR Kędzierzyn-Koźle kedzierzyn-kozle@oodr.pl 774835049
Kluczbork PZDR Kluczbork kluczbork@oodr.pl 774142301
Krapkowice PZDR Krapkowice krapkowice@oodr.pl 774661960
Namysłów PZDR Namysłów namyslow@oodr.pl 774102425
Nysa PZDR Nysa nysa@oodr.pl 774331127
Olesno PZDR Olesno olesno@oodr.pl 343584031
Opole PZDR Opole opole@oodr.pl 774575650
Prudnik PZDR Prudnik prudnik@oodr.pl 774369370
Strzelce Opolskie PZDR Strzelce Opolskie strzelce-opolskie@oodr.pl 774618918