Strona Główna / Agroinfo / Wiosna Kwiatów 2023 – Relacja fotograficzna

Wiosna Kwiatów 2023 – Relacja fotograficzna

13 maja 2023 2
REKLAMA

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie zorganizował w dniach 13-14.05.2023r. sztandarową imprezę wystawienniczo-targową „Wiosna Kwiatów”. W tym roku była to już XXII edycja Targów Ogrodniczych „Wiosna Kwiatów”. W wystawie wzięło udział około 200 wystawców. Targi w Łosiowie, to nie tylko okazja do zakupu kwiatów drzew czy krzewów, ale również jest wspaniałą okazją, która ma na celu integrację mieszkańców województwa opolskiego oraz województw ościennych, zaprezentowanie rolniczej oraz pozarolniczej działalności na obszarach wiejskich, rozwijanie tradycji kulturowych a tym samym zespalanie mieszkańców. Targi ogrodnicze „Wiosna Kwiatów” są promocją branży ogrodniczej, rękodzielnictwa, produktów ogrodniczych, ekologicznych i pszczelarskich oraz prezentacją zastosowań nowych technologii produkcji w ogrodnictwie jak również możliwości wykorzystania energii odnawialnej. Ponadto podczas Targów świętowaliśmy 100-lecie doradztwa rolniczego.

Targi Ogrodnicze „Wiosna Kwiatów w Łosiowie” to wyjątkowa okazja skorzystania do zakupu z szerokiej gamy produktów i usług oferowanych przez lokalnych producentów oraz przedsiębiorców z sąsiednich regionów:

  • kwiatów bylinowych, rabatowych, sukulentów oraz traw ozdobnych
  • drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych
  • miodów i produktów pszczelich

XXII edycja Targów ogrodniczych Wiosna Kwiatów została objęta honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Mamy nadzieję, iż spędzony przez Państwu czas w tym niezwykłym ogrodzie wystawienniczym ODDR w Łosiowie przyniósł wiele radości, relaksu oraz udanych zakupów.

Serdecznie zapraszamy w następnym roku!

Autor treści: Joanna Palij


Paulina Gala Specjalista 774437142
Data publikacji: 13 maja 2023 Wyświetlenia: 685

Wydarzenia tematyczne

Podobne publikacje

Wiosna Kwiatów 2023 – Relacja fotograficzna

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie zorganizował w dniach 13-14.05.2023r. sztandarową imprezę wystawienniczo-targową „Wiosna Kwiatów”. W tym roku była to już XXII edycja Targów Ogrodniczych „Wiosna Kwiatów”. W wystawie wzięło udział około 200 wystawców. Targi w Łosiowie, to nie tylko okazja do zakupu kwiatów drzew czy krzewów, ale również...