Strona Główna / Sir / Realizacje SIR / Działanie „Współpraca” – promocja innowacyjności w rolnictwie. Dobre praktyki w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych

Działanie „Współpraca” – promocja innowacyjności w rolnictwie. Dobre praktyki w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych

25 marca 2022 11
REKLAMA

Realizacja Planu Operacyjnego na lata 2022-2023 w zakresie SIR – operacja własna pn. „Działanie „Współpraca” – promocja innowacyjności w rolnictwie. Dobre praktyki w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwa”

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich planuje wydanie broszury i e-broszury pt. „Działanie „Współpraca” – promocja innowacyjności w rolnictwie. Dobre praktyki w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych” w ramach realizacji dwuletniego planu operacyjnego KSOW na lata 2022-2023 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Miejsce realizacji operacji: woj. opolskie

Termin realizacji operacji: I-II kw.2022r.,

Forma realizacji operacji: broszura – 1, e-broszura – 1

Liczba egzemplarzy: broszura – 500 szt., e-broszura – 1

Grupa docelowa: rolnicy, doradcy rolni, przedsiębiorcy, mieszkańcy terenów wiejskich, osoby zainteresowane innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu rolnictwa, pracownicy jednostek doradztwa rolniczego, naukowcy oraz osoby zainteresowane tematyką wdrażania innowacji.

Celem operacji jest wydanie broszury oraz e-broszury z kompendium wiedzy w dziedzinie możliwości jakie dają środki pomocowe w ramach działania „Współpraca” wraz opisem dobrych praktyk we wdrażaniu innowacji w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych. Broszura będzie materiałem dydaktycznym podczas operacji realizowanych w 2022 roku.

Dodatkowych informacji udziela: Mariusz Drożdż, tel. tel.77 44 37 142, mariusz.drozdz@oodr.pl


Jadwiga Tymrakiewicz Starszy Specjalista Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich 774437144
Data publikacji: 25 marca 2022 Wyświetlenia: 356